Konstruktor Budowy Maszyn

Eckert AS Sp. z o.o.

  Pawicka 4C, Legnica
  ważna jeszcze miesiąc
  umowa o pracę
  pełny etat
  specjalista (mid / regular)
  praca stacjonarna

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie instrukcji obsługi, montażu, eksploatacji dla nowo wprowadzanych wyrobów
  • tworzenie dokumentacji technicznej maszyn DTR
  • przygotowywanie i kompletacja dokumentacji maszyn przykazywanych do klienta
  • gromadzenie i archiwizowanie dokumentacji posadowienia, projektu technicznego i zmian jednorazowych
  • tworzenie dokumentacji 3D i 2D
  • uczestnictwo w montażach i uruchomieniach

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: mechanika i budowa maszyn)
  • doświadczenie na stanowisku konstruktora budowy maszyn min. 3 lata
  • umiejętność projektowania i konstruowania w systemach CAD
  • znajomość programu Solid Works

Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  •   pracę w nowoczesnej firmie z długoletnią tradycją
  •   stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  •   kontakt z nowymi technologiami
  •   możliwość inicjowania, a także współdziałania w ciekawych projektach
  •   dofinansowanie zajęć sportowych
  •   prywatna opieka medyczna
  •   dofinansowanie szkoleń i kursów
  •   ubezpieczenie na życie
  •   spotkania integracyjne
  •   program rekomendacji pracowników
  •   dodatkowy urlop
  •   bony towarowe
  •   dofinansowanie do posiłków pracowniczych
  •   świętowanie: ślub pracownika
  •   świętowanie: narodziny dziecka
  •   świętowanie: przejście na emeryturę
  •   nagrody jubileuszowe
  •   program wnioski racjonalizatorskie
  •   uczestnictwo w ciekawych projektach

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do ECKERT Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pawickiej 4c, 59-220 Legnica (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez ECKERT Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pawicka 4c, 59-220 Legnica, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem privacy@eckert.com.pl

Dokumenty w języku polskim: CV prosimy kierować na adres: rekrutacja@eckert.com.pl lub korespondencyjnie: ECKERT AS Sp. z o.o., ul. Pawicka 4c, 59-220 Legnica

Kontakt w sprawie pracy

Dane kontaktowe
* Pole wymagane
Wysyłając formularz potwierdzasz, że zapoznałeś i zgadzasz się na przetwarzanie podanych danych zgodnie z RODO oraz Informacje o ochronie danych osobowych
Ładowanie...
Chcesz wiedzieć więcej?