KOMPLET technologii cięcia

23.03.2022, 10:48

Kombinacja technologii cięcia plazmowego i cięcia waterjet

Przecinarka Opal Waterjet Combo pojawiła się na rynku dokładnie w momencie, w którym boom przeżywały zarówno duże firmy przemysłowe jak i te oferujące cięcie usługowe. Różnorodne potrzeby klientów oraz paleta materiałów do cięcia zainspirowały konstruktorów Eckert do stworzenia maszyny, która będzie stanowiła odpowiedź na niemalże każde zlecenie. I tak powstała maszyna do cięcia wodno-plazmowego Opal Waterjet Combo.

Obecnie przecinarka Opal Waterjet Combo, w różnych kombinacjach i konfiguracjach, pracuje w kilkudziesięciu zakładach zlokalizowanych w Polsce i na świecie. Jednym z nich jest lubelski Autokomplet II, firma skoncentrowana głównie na dostarczaniu konstrukcji stalowych, chociaż pochwalić się też może realizacją całej hali przemysłowej.

Zachęcamy do obejrzenia materiału, w którym prezes Autokomplet II Grzegorz Piłat opowiada o współpracy z firmą Eckert, wdrożeniu przecinarki i realnych efektach jakie pomogła uzyskać w jego zakładzie przemysłowym.

Podziel się na mediach społecznościowych:
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.