FILTROWENTYLATOR TERAZ - 5000 EUR

OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII CIEPLNEJ

ZDROWIE PRACOWNIKÓW W DOBREJ KONDYCJI

ZAPYLENIE ZREDUKOWANE DO MINIMUM

Wybierz oszczędzanie przez filtrowanie!

 

Filtrowentylator to bardzo istotny element oprzyrządowania maszyny do cięcia CNC. Jego głównym zadaniem jest pochłanianie oraz filtrowanie oparów i pyłów, które powstają podczas termicznego procesu cięcia oraz dostarczenie do pomieszczenia świeżego powietrza . Czyste powietrze na hali produkcyjnej to przede wszystkim czyste drogi oddechowe pracowników, a co za tym idzie - zniwelowane ryzyko chorób. Ważnym aspektem, często pomijanym podczas poruszania tematu wentylacji na hali przemysłowej jest kwestia kondycji maszyn i osprzętu dodatkowego. Niewielu zdaje sobie sprawę, że unoszące się w powietrzu pyłki, zanieczyszczenia i drobinki kurzu czy opiłków osiadają na wszystkich elementach urządzeń, stopniowo doprowadzając do pogorszenia ich efektywności. A w efekcie do awarii oraz przestojów. Co wiąże się jednoznacznie z dodatkowymi wydatkami.

Tymczasem można i sprawnie uniknąć wydatków i dodatkowo zaoszczędzić dzięki przemyślanemu rozwiązaniu w postaci przepustnicy lato/zima. Zamiast pozbywać się sztucznie ogrzanego powietrza na zewnątrz w okresie jesienno-zimowym, można je odzyskać i przekuć na swoją korzyść. Systemy rekuperacji nie współpracują co prawda z zanieczyszczonym powietrzem, ale(!) dzięki filtrowentylatorowi można je oczyścić i wprowadzić ponownie do obiegu. Wynikają z tego potężne oszczędności energii cieplnej!

Systemy filtrowentylacji pozytywnie wpływają również na środowisko naturalne, ponieważ zapobiegają zanieczyszczeniu powietrza na zewnątrz budynku.

Wybierając filtrowentylator PFC marki Eckert, wybierasz:

  • zdrowie pracowników
  • eko-logiczny system wymiany powietrza
  • podrasowany proces cięcia
  • wydłużoną żywotność maszyny i części eksploatacyjnych
  • możliwość ogrzewania powietrzem wytworzonym podczas cięcia dzięki przepustnicy lato/zima

Dodatkowo, system wygaszania pyłów gwarantuje bezpieczeństwo i zwiększa żywotność wkładów filtracyjnych.

W naszej kwartalnej promocji oferujemy filtrowentylatory taniej o 5 000 EUR!

 

Dowiedz się więcej o naszej ofercie specjalnej!

*Regulamin promocji dostępny tutaj

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.