Otwieramy się na wiosnę

04.04.2022, 12:45

Wszystkich Państwa, którzy są zainteresowani wyposażeniem swojego parku maszynowego w zaawansowaną technologicznie maszynę do cięcia CNC, zapraszamy do wzięcia udziału w naszych wiosennych Dniach Otwartych.

Wydarzenie odbędzie się na terenie firmy Eckert, w nowoczesnym Centrum Technologii, gdzie mogą Państwo zobaczyć na własne oczy jak działają nasze przecinarki! Już 26 kwietnia 2022 zapraszamy do Legnicy (k. Wrocławia)! W programie przewidujemy pokaz takich funkcji jak:

  • zautomatyzowany proces cięcia tlenowego! Wydawałoby się, że w tej dziedzinie nie da się zrobić nic więcej, a jednak! My doprowadziliśmy do jego pełnej autonomiczności, optymalizując każdy etap obróbki
  • cięcie rur! Czy wiesz jak cięcie 2D i 3D rur wraz z przygotowaniem faz spawalniczych wpływa na dalszy proces obróbki? Nie? Nasi eksperci chętnie Cię wtajemniczą!
  • i finalnie micromostki 2.0. Czyli celowe, regulowane niedocięcia materiału (dostępne tylko w maszynach Eckert!). Oszczędź czas, części i cierpliwość!

W naszych przecinarkach wykorzystujemy tylko najnowsze technologie i programy. Chcemy, aby użytkownicy naszych maszyn mieli maksimum możliwości przy minimalnym wysiłku dlatego.. Każdy uczestnik Dni Otwartych otrzyma 5 000 euro rabatu na nowoczesny system wentylacji.


Zadzwoń i zapytaj o szczegóły naszego wydarzenia.

Podziel się na mediach społecznościowych:
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.